Неділя, 27.05.2018, 19:37                                                                                     
      Гімназія №267 м.Києва        
      

Навігація
Корисні посилання
Міністерство освіти і науки України

Український центр оцінювання якості освіти
Офіційний веб-портал Київської міської влади

Київський університет імені Бориса Грінченка

Головне управління освіти і науки (ГУОН) м.Києва

Дарницька районна у м. Києві держадмiнiстрацiя
Управління освіти Дарницької районної у м.Києві державної адміністрації

Дарницький науково методичний центр

Хостинг освітніх сайтів

Сучасна освіта в Україні

Тест-портал

Відео уроки з компьютерних програм

Щоденник.ua - щкільна освітня мережа
Онлайн бібліотеки
Електронні бібліотеки

Системи пошуку інформації

Онлайн довідник "Вікіпедія"
Форма входу
Головна » Архів матеріалів

Протягом останньої декади квітня у нас відбувся фестиваль науки і проектів «Освітня хвиля-2013». Головною ідеєю фестивалю стала популяризація науково-дослідницької, творчої та проектної діяльності учнів та вчителів.

Читати далі:...

29.04.2013 року до Міжнародного дня танцю, який святкується з 1982 року за рішенням ЮНЕСКО в день народження французького балетмейстера Жана Жоржа Новера, відбувся традиційний гімназійний захід «Сторінками Віденського балу», де кожна дівчина відчула себе королевою, а юнаки справжніми кавалерами.
07 квітня 2013 року учні та батьки 6-б класу під керівництвом класного керівника Варгас Олени Миколаївни відвідали тематичну виставку «Українська народна писанка», що експонується в Національному музеї українського народного декоративного мистецтва. Після екскурсії діти отримали майстер-клас з писанкарства, під час якого оволоділи технікою виготовлення писанок.


 


21 березня 2013 року колектив гімназії розпочав день з єдиного уроку, присвяченого Всесвітньому дню води та водних ресурсів..

Читати далі:...

20.03.2013 року  колектив гімназії зустрічав членів делегації вчителів української мови з Румунії. Для гостей була проведена літературно-музична композиція «Вас вітає Україна», у якій брали участь учні 9-х класів під керівництвом учителів кафедри української мови.  Іноземні колеги відвідали уроки з української мови та літератури. Проведено круглий стіл за участю гостей та вчителів кафедри. 

    В гімназії, в рамках святкування Шевченківських днів, було проведено районний захід, присвячений 199-й річниці з дня народження Т.Г.Шевченка.

    У заході взяли участь: заступник начальника управління освіти з питань виховної роботи Дарницької районної у м.Києві державної адміністрації Рєка Анжела Дмитрівна, провідні спеціалісти відділу виховної роботи Бекещенко Вікторія Григорівна, Юрчук Олена Миколаївна, методист Дарницького науково-методичного центру Демченко Алла Михайлівна, сучасний український поет, член Національної Спілки письменників України Скомаровський Вадим Петрович, заступники директорів з виховної роботи та вчителі української мови і літератури Дарницького району.

    Читати далі:...

  05.03.2013 року в актовій залі  гімназії відбулося  свято казок «Fairy Tales» (коктейль казок), учасниками якого стали учні 2-х класів під керівництвом учителів англійської мови Борбітько Т.О., Возіян О.В., Мельнік Л.В. Маленькі артисти в яскравих костюмах співали, грали казкових героїв,  спритно розв’язували  завдання конкурсів. Все свято проходило англійською мовою.

         

      Чудове святкове дійство, а точніше навчально - пізнавальна гра «Рукавичка» відбулося на паралелі других класів 26 лютого 2013 року. Для учнів 2-А класу це був захист проекту «Мої улюбленці», а учні 2-Б та 2-В класів зі своїми класоводами взяли активну участь у заході.
Детальнішу інформацію  розміщено на блозі. 
   
                  

 

До Дня святого Валентина в гімназії відбулося засідання музичного салону «Love songs» (пісні про любов) під керівництвом учителя англійської мови Маслєннікової Катерини Павлівни.
 Учасники – учні 9, 11 класів. 
                                                            Детальнішу інформацію  розміщено на блозі. 
   
                  

  31 січня 2013 року  в гімназії  відбувся науково-практичний семінар  «Аксіологічний потенціал урочної та позаурочної діяльності вчителів фізики і математики». 

Учасниками семінару стали представники Дарницького науково-методичного центру, науковці, голови методичних об'єднань учителів фізики та математики району.

                                                Читати далі:...

« 1 2 ... 27 28 29 30 31 ... 33 34 »
Ласкаво просимо
Ми на карті

- 02091 місто Київ
- вул. Вербицького Архітектора 7А
- тел/факс: 560-92-56
- email: gymnasium267@gmail.com
Статистика


Total users: 102
Гімназія №267 м.КиєваКонструктор сайтів - uCoz