Субота, 24.02.2018, 19:48                                                                                     
      Гімназія №267 м.Києва        
      

Навігація
Корисні посилання
Міністерство освіти і науки України

Український центр оцінювання якості освіти
Офіційний веб-портал Київської міської влади

Київський університет імені Бориса Грінченка

Головне управління освіти і науки (ГУОН) м.Києва

Дарницька районна у м. Києві держадмiнiстрацiя
Управління освіти Дарницької районної у м.Києві державної адміністрації

Дарницький науково методичний центр

Хостинг освітніх сайтів

Сучасна освіта в Україні

Тест-портал

Відео уроки з компьютерних програм

Щоденник.ua - щкільна освітня мережа
Онлайн бібліотеки
Електронні бібліотеки

Системи пошуку інформації

Онлайн довідник "Вікіпедія"
Форма входу
Головна » Архів матеріалів

 

З 17 по 27 квітня в гімназії пройшла декада педагогічної майстерності вчителів початкових класів та вихователів груп продовженого дня.

Учителі початкових класів провели низку відкритих уроків  із взаємовідвідуванням під девізом „Сучасний урок – спільна творчість учителя й учнів”. Детальніша інформація проведення декади розміщена на блозі гімназії.

Шановні батьки!

    Конкурсні випробування для учнів, які бажають вступити до гімназії відбудуться 

31 травня 2012 року. Початок о 10.00 год.


До якого класу прийняття

Кількість конкурсних випробувань

2-4 класи

Одне (співбесіда, яка включає виконання завдань для перевірки рівня знань учня з української мови, математики та англійської мови)

5-9 класи

Два (виконання завдань для перевірки рівня знань учня з української, англійської та німецької мови)

10-11 класи

Три (виконання завдань для перевірки рівня знань учня з української, англійської та німецької мови у письмовій форм 

23 квітня 2012 року в гімназії відбулося свято шанування досягнень 2011-2012 навчального року «Успіх-2012»Вітаємо переможців! Детальніша інформація проведення свята розміщена на блозі гімназії.


Свято Букваря відбулося 17 квітня 2012 року. Вірші, пісні, ігри, розваги – все було цікавим для малюків. За ними із задоволенням спостерігали люблячі очі батьків, бабусь, дідусів. 
У добру путь до Країни книг, дорогі першокласники!


9 квітня відбувся щорічний традиційний «Віденський бал гімназії» 
присвячений Вольфґанґу Амадею Моцарту. 

29.03.2012 року в гімназії відбулася  науково-практична  конференція на тему «Цінності корпоративної культури та їх реалізація в діяльності навчального закладу освіти».

В заході брала участь Майдебура О.В., магістр ділової адміністрації, доцент кафедри маркетингу НАУ, яка розкрила тему формування елементів корпоративної культури навчального закладу.  

 

20 березня 2012 року в рамках проекту «До життєдайних джерел» було проведено колоритне свято «Українські вечорниці», в якому брали участь учні 3-А класу та їх родини. Півтори години пісень, танків, конкурсів, народної мудрості та гумору збагатили наші серця й душі!


27 лютого 2012 року в гімназії № 267 м. Києва в рамках співпраці з відділом педагогічної естетики та етики Інституту педагогічної освіти та освіти дорослих НАПН України відбувся науково-методологічний  семінар на тему: „Розвиток особистості на засадах традиційних цінностей українського народу».

В семінарі брали  участь наукові співробітники відділу педагогічної естетики та етики Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАНП України Флегонтова Н.М., кандидат педагогічних наук, Філіпчук Н.О., кандидат педагогічних наук, Кутова О.М., молодший науковий співробітник, які познайомили вчителів з сучасними технологіями естетичного виховання учнів. На семінарі була присутня методист  Дарницького науково-методичного центру Кудакова Л.В.
З 13.02 по 24.02 2012 проходила традиційна декада іноземних мов. 

Захоплюючі вистави, пізнавальні проекти, інтелектуальний літературний вечір, інформаційний бюлетень, виставка проектів та стінгазет, вікторина та зустріч у літературно-музичному салоні – всі ці цікаві події відбувалися у нашій гімназії.

Англійська, німецька та французька мови звучали впродовж двох тижнів. Всі вчителі іноземних мов та більшість учнів 5 – 11 класів були безпосередньо дійовими учасниками, а учні 2-4 класів брали участь у виставці проектів.
 


учня 11«Б» класу Копача Віталія з перемогою в III (мiського) етапу Всеукраїнської учнiвської олiмпiади з iнформацiйних технологiй.

Бажаємо наснаги, творчих успіхів, подальших перемог!

 

« 1 2 ... 27 28 29 30 31 »
Ласкаво просимо
Ми на карті

- 02091 місто Київ
- вул. Вербицького Архітектора 7А
- тел/факс: 560-92-56
- email: gymnasium267@gmail.com
Статистика


Total users: 90
Гімназія №267 м.КиєваКонструктор сайтів - uCoz